Od 14 listopada będzie można oglądać online spektakl "i że cię nie opuszczę" G. Watkinsa w reż. Aldony Figury. Nagranie sztuki, która miała swoją premierę na Scenie Przodownik 16 marca 2019 roku, zostało zrealizowane specjalnie na potrzeby platformy VOD.

Gérard Watkins przygląda się zjawisku przemocy w związkach partnerskich, stawia przed nami pytania, skąd w „normalnych” relacjach rodzi się chęć skrzywdzenia drugiej osoby.

W opisie spektaklu na stronie teatru czytamy: "Annie i Pascal poznają się w drodze do pracy. Rachida i Liam spotykają się przypadkiem pod domem dziewczyny. Zakochani krok po kroku zbliżają się do siebie. Jednak wraz z rosnącym uczuciem, w ich związkach pojawia się coś jeszcze… Różnice temperamentów, upodobań, a nawet drobne rozbieżności stają się podłożem konfliktów. Od pozornie nic nieznaczących słów, przez coraz bardziej niepokojące gesty, mechanizm przemocy zostaje wprawiony w ruch, by stać się narzędziem kontroli i wyrazem despotycznej miłości".

W obsadzie: Paula Kinaszewska, Marcin Sztabiński, Agnieszka Roszkowska, Anna Szymańczyk i Kamil Mróz. Więcej o spektaklu: https://teatrdramatyczny.pl/i-ze-cie-nie-opuszcze-5

"i że cię nie opuszczę" jest drugim, po "Tajnym dzienniku" M. Białoszewskiego w reż. Wojciecha Urbańskiego, spektaklem dostępnym na stałe w repertuarze online Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy.

Bilety na sztukę można kupić pod linkiem https://online.teatrdramatyczny.pl lub przez stronę internetową po wejściu w zakładkę "online" na www.teatrdramatyczny.pl