Na ten dzień czekali wszyscy kinomani! 26 sierpnia premierę na wielkim ekranie ma najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

„Tenet" to najnowszy projekt Christophera Nolana, który od 26 sierpnia można oglądać na wielkim ekranie. Jego wcześniejsze produkcje jak „Incepcja”, „Mroczny Rycerz” czy „Interstellar” odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem. Tym razem Nolan przygotował dla widzów spektakularny film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. W rolach głównych wystąpią między innymi Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh i Clemence Poesy.

Produkcja „Tenet” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tegorocznych wakacji. To pierwszy blockbuster, który wchodzi na wielkie ekrany po ponownym otwarciu kin na świecie i w Polsce.

Film „Tenet” ma dziś premierę we wszystkich kinach sieci Multikino, a Warszawie, Poznaniu i Trójmieście od dziś do niedzieli produkcja zostanie wyświetlona ponad 555 razy. Seanse będą odbywać się między 10.00 a 21.00. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

W foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos.

Klientom kupującym bilety w kasach rekomendujemy bezgotówkowe transakcje kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabycie ich online poprzez stronę www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – podkreśla Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager sieci kin Multikino.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Bilety na film „Tenet” można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Tenet” są wyłączone z rezerwacji.