Życie Whitney Houston nie było usłane różami. Artystka mierzyła się z wieloma problemami, które są niczym chleb powszedni świata show biznesu. Na temat jej życia powiedziano już wystarczająco dużo, często ukazując artystkę w bardzo nieprzychylnym świetle. Gdyby żyła w tym roku obchodziła by swoje 55 urodziny. Odeszła za wcześnie, pozostawiając jednak po sobie niezapomniane utwory, które do dziś należą do absolutnego kanonu muzyki rozrywkowej. To właśnie muzyka Whitney Houston była inspiracją dla twórców widowiska „Whitney - Queen Of The Night”

Koncert „Whitney — Queen of the Night” hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston. Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, wydarzenie nareszcie zawita do Polski i ruszy w trasę koncertową.

Podczas widowiska widzowie będą mogli usłyszeć największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie wykonywane były podczas występów artystki. Nie zabraknie takich hitów jak: „I Have Nothing”, „I Wanna Dance with Somebody”, „One Moment in Time” czy „I Will Always Love You”. W rolę Whitney wciela się gwiazda londyńskiego West Endu - Shanice Smith. Całość, aż kipi od detali o które zadbali brytyjscy producenci. Wizerunek artystów, w tym samej Shanice inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy.

Jeśli dodać do tego wspaniałą obsadę, składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy, a także oszałamiającą grę świateł, to mamy rarytas nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z bogatą twórczością artystki.

Terminy koncertów:

  • 4-5.12.2018 Poznań / Sala Ziemi
  • 6.12.2018 Wrocław / Hala Orbita
  • 7.12.2018 Toruń / Aula UMK
  • 8.12.2018 Gdynia / Gdynia Arena
  • 10.12.2018 Warszawa / Torwar

Szczegóły na: www.whitney.pl