Ryszard Peryt powołany na stanowisko dyrektora Polskiej Opery Królewskiej

11.07.2018, 12:32; Aktualizacja: 11.07.2018, 12:41
Polska Opera Królewska

Polska Opera Królewska, fot. Adria Grycuk / Wikimedia Commons, lic. cc-by-saźródło: Wikimedia Commons

Ryszard Peryt został powołany na dyrektora Polskiej Opery Królewskiej; powołanie na to stanowisko wręczył mu wicepremier, minister kultury Piotr Gliński - podało w środę Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Peryt pełnił dotychczas obowiązki dyrektora tej instytucji.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (2)

  • obserwator czynny(2018-07-12 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    Wszyscy ci monarchowie z bożej łaski lub nie łaski przyczynili się do upadku Rzeczpospolitej. A dziś odtwarza się próżność i ignorancje w postaci nazwy opera królewska . A ty ludu żal....j aby finansowac zachciewajki profesorów z bożej łaski. Prozniactwo ! Mości państwo się bawi! A ich opinie są tyle warte ile się zapłaci . To są sprzedajne k....y, a nie autorytety. Więcej godności i honoru ma kloszard i pijak niż to zacne towarzystwo. Oczywiście , że są w śrd nich porzadni,nieprzekupni , ale to już gatunek wymierajacy. Podsumowując;dziś środowisko ludzi nauki nie jest żadnym autorytetem! Koniec kropka. Przynajmniej w obecnym czasie. I nie ważne kto rządzi!

    Odpowiedz
  • Nie ma gdzie chodzić w warszawie (2018-07-12 10:11) Zgłoś naruszenie 00

    Brawo! Nareszcie wracamy do właściwego poziomu warszawskiej twórczości i odtwórczości muzycznej. Teraz życzę panu Dąbrowskiemu pójścia precz w dobrym towarzystwie exministra a europosła i exprezydenta a mysliwego i experta opd historii (praca magisterska napisana w pięć dni)!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie