Powakacyjny wrzesień w CBS Europa otworzy cykl filmowy Niedziela w dobrym towarzystwie, w ramach którego w każdą niedzielę o 21:00 na kanale będzie można oglądać doskonałe komedie w doborowej obsadzie, takie jak „Słodkie zmartwienia” czy „Zmowa pierwszych żon”. 2 września czeka widzów specjalna Noc z Sharon Stone, w ramach której zobaczymy trzy filmy z amerykańską supergwiazdą. Z kolei dobrze już znana seria Romantyczne środy, zaproponuje tym razem takie filmy jak: „Wesele Tony’ego i Tiny”, „Kapitan Corelli” czy „Angielski pacjent”.

Niedziela w dobrym towarzystwie

Słodkie zmartwienia
3 września o 21:00

Cher i Dionne, obie nazwane po „niegdyś wielkich piosenkarkach, które teraz występują w reklamach”, są rozpieszczonymi dziewczynami z klasy wyższej, które bardziej troszczą się o swoją popularność wśród rówieśników i modne ubrania, niż o dobre oceny. Cher, która mieszka z surowym, ale ciepłym ojcem, i przystojnym bratem przyrodnim, prawnikiem, czuje głęboką potrzebę pomagania tym, którzy mają mniej szczęścia niż ona. Z tego powodu stara się zeswatać ze sobą dwójkę introwertycznych nauczycieli oraz ułatwić życie swojej nowej przyjaciółce, Tai, która zaczynała jako dziwaczka, a później doskonaliła się pod okiem Cher. Bohaterka również posiada czuły punkt w swoim sercu i poszukuje dla siebie chłopaka doskonałego – którego w końcu znajdzie w najmniej oczekiwanym miejscu.

WYSTĘPUJĄ: Alicia Silverstone, Stacey Dash, Brittany Murphy
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/slodkie-zmartwienia

Napoleon Wybuchowiec

10 września o 21:00 Napoleon Wybuchowiec to niezwykły nastolatek mieszkający z babcią i bezrobotnym starszym bratem w Preston, małym miasteczku w stanie Idaho. Babcia wyjeżdża z miasta, więc Rico, wuj Napoleona, przyjeżdża, by zamieszkać ze swoimi krewnymi i szybko zaczyna wtrącać się w ich życie. Tymczasem Napoleon stara się pomóc swojemu najlepszemu przyjacielowi, Pedro, który chce zostać przewodniczącym klasy.

WYSTĘPUJĄ: Jon Heder, Efren Ramirez, Jon Gries
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/napoleon-wybuchowiec

Zmowa pierwszych żon
17 września o 21:00

Bette Midler, Goldie Hawn i Diane Keaton wcielają się w role mieszkanek Manhattanu w średnim wieku, które łączy więcej, niż wieloletnia przyjaźń. Po latach wspierania swoich mężów we wspinaczce po szczeblach kariery, każda z nich została porzucona na rzecz nowszego, bardziej kształtnego modelu. Trójka przyjaciółek jest zdecydowana, by zemścić się za swe cierpienia. Bohaterki wpadają na przebiegły pomysł, by uderzyć swoich eksmężów tam, gdzie zaboli ich najbardziej – po kieszeni! Zemsta jest słodka – i może przy tym stanowić doskonałą rozrywkę!

WYSTĘPUJĄ: Goldie Hawn, Bette Midler, Diane Keaton
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/zmowa-pierwszych-zon

Raj
24 września o 21:00

Komedia przedstawia losy młodej, religijnej kobiety, która w konsekwencji katastrofy lotniczej traci wiarę w Boga i udaje się do Las Vegas, by tam poznać inną, nieco bardziej szaloną stronę życia. W trakcie swojej podróży poznaje nietypowe osoby, które przez przypadek pomogą bohaterce odnaleźć jej prawdziwe ja.
WYSTĘPUJĄ: Julianne Hough, Holly Hunter, Nick Offerman
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/raj

Noc z Sharon Stone

Diabolique
2 września o 21:00

Dwie kobiety, jeden plan: otruć drania, który traktuje nas jak śmieci. Wrzucimy jego ciało do ciemnej wody basenu i ktoś w końcu znajdzie tę niespodziankę na dnie zbiornika. Niespodzianka wygląda jednak nieco inaczej – gdy basen zostaje osuszony i oczyszczony, na jego dnie nie ma żadnego ciała!
WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, Isabelle Adjani, Chazz Palminteri
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/diabolique

Sliver
2 września o 23:05

Pracująca w wydawnictwie Carly wynajmuje mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu w Nowym Jorku. Po jakimś czasie dowiaduje się, że poprzednia lokatorka mieszkania – bardzo podobna do Carly – zginęła w tajemniczych okolicznościach: wypadła z balkonu swojego apartamentu. Kiedy inni mieszkańcy budynku zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, Carly podejrzewa, że w piętrowcu grasuje zabójca, którym jest albo Zeke (właściciel budynku i podglądacz), z którym bohaterka nawiązała romans, albo Jack, pisarz kryminałów o podejrzanym charakterze.

WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, William Baldwin, Tom Berenger
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/sliver

Nagi instynkt
2 września o 01:10

Zakrwawiony szpikulec do lodu, biała, jedwabna apaszka przywiązana do zagłówka i skotłowana pościel to jedyne wskazówki, jakie ma do dyspozycji detektyw Nick Curran, starający się rozwikłać zagadkę zbrodni. W trakcie swojego śledztwa detektyw zaczyna podejrzewać seksowną Catherine Tramell, pisarkę, która tworzy kryminały o fabule nieco przypominającej morderstwo, jakie zostało dokonane.
WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, Michael Douglas, George Dzundza
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/nagi-instynkt

Pozostałe premiery

Lady Jane
9 września o 21:00

W 1553 angielska „szlachta, która nie pracuje” pracowała bardzo ciężko – przy błogosławieństwie rodziny królewskiej rozgrabiła kościelne bogactwa, zagarnęła najlepsze ziemie pod uprawę i zasadniczo przejęła wszystko, co było cenne na terenie całego państwa. Kuzynka niesławnego Henryka VII, Jane Grey, nie aprobuje zachowania pozostałych szlachciców i nie zgadza się z ich przekonaniami dotyczącymi religii, lecz jako wychowana pod kloszem 16-latka nie może wiele zrobić, by zmienić sytuację. Niespodziewany zwrot okoliczności sprawia, że lady Jane zostaje królową Jane, władczynią całej Anglii. Oparty na prawdziwej historii 16-latki, która przez dziewięć dni była królową Anglii, film stanowi urzekający, słodko-gorzki romans historyczny.

WYSTĘPUJĄ: Helena Bonham Carter, Cary Elwes, John Wood
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/lady-jane

Romantyczne środy

Kontynuacja środowego bloku tematycznego pełnego wzruszeń.

6 września
Słodkie zmartwienia
godz. 19:05
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/slodkie-zmartwienia

Kapitan Corelli
godz. 21:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/kapitan-corelli

Wesele Tony'ego i Tiny
godz. 23:30
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/wesele-tonyego-tiny

13 września
Kuzyni
godz. 18:50
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/kuzyni-0

Facet pełen uroku
godz. 21:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/facet-pelen-uroku

Happy, Texas
godz. 22:55
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/happy-texas

20 września
Złów i wypuść
godz. 18:55
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/zlow-wypusc

Stary, kocham cię
godz. 21:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/stary-kocham-cie

Angielski pacjent
godz. 23:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/angielski-pacjent

27 września
Wybory
godz. 19:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/wybory

Kate i Leopold
godz. 21:00
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/kate-leopold

Gigli
godz. 23:15
Opis filmu: http://www.cbseuropa.eu/gigli