Wiadomości

27 kwietnia 2017 r.

Zmarł aktor Mieczysław Gajda27 kwietnia 2017 r.

W wieku 85 lat zmarł aktor teatralny i filmowy związany z Teatrem Polskiego Radia Mieczysław Gajda. Informację o śmierci znanego również z dubbingu artysty podała w czwartek Informacyjna Agencja Radiowa.

27 kwietnia 2017 r.

Tara zabiera swoje rzeczy z firmy prawniczej, w której szefem jest ojciec jej niedoszłego męża, i otwiera własną kancelarię w opuszczonej fabryce. Pomagają jej w tym Pete (Brahm Gallagher), właściciel pobliskiej kawiarni, prywatna detektyw Meg (Fiona O'Shaughnessy) oraz Vincent (Neil Morrissey), doświadczony prawnik i mentor głównej bohaterki.

„Striking Out”. Miniserial prawniczy od 4 maja na SundanceTV27 kwietnia 2017 r.

Młoda adwokat Tara Rafferty ma zaplanowane całe życie – pracuje w prestiżowej firmie prawniczej u boku swojego ukochanego narzeczonego, z którym dzieli także piękny dom w Dublinie. Jej świat rozpada się na kawałki, kiedy postanawia zaskoczyć swojego przyszłego męża niespodziewaną wizytą w jego drugim mieszkaniu, gdzie znajduje go w łóżku z inną kobietą. Tara postanawia zerwać zaręczyny, odejść z pracy i rozpocząć nowe życie. Czy odniesie sukces? Na perypetie ambitnej prawniczki ze złamanym sercem w serialu „Striking Out” kanał SundanceTV zaprasza od 4 maja w każdy czwartek o 22:00.

27 kwietnia 2017 r.

"Julita i huśtawki" Hanna Kowalewska

Wszystkiego było po równo. Wszystkiego oprócz miłości… "Julita i huśtawki"27 kwietnia 2017 r.

Do rodzinnego miasteczka przyjeżdża pisarz Koli, by przez parę tygodni pracować nad książką i jednocześnie prowadzić przewrotną grę z ukochaną Metką. To właśnie ona, a także jej dawni znajomi stają się głównymi bohaterami jego powieści. Dzieciństwo, młodość, pierwsze miłości, pierwsze śmierci... Przejmująca opowieść o czasach, w których wszystkiego było po równo. Wszystkiego oprócz miłości…

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama