Wiadomości

18 sierpnia 2017 r.

Aga Zaryan

Aga Zaryan: Jazz to muzyka wolności18 sierpnia 2017 r.

Mam poczucie, że wszystko, co najlepsze dopiero przede mną. Jest jeszcze tyle wyzwań i tyle inspirujących tematów, które mogę ubrać w jazzowe szaty - mówi Aga Zaryan. Z jedną z najsłynniejszych polskich wokalistek jazzowych rozmawiamy o poezji, muzycznych biografiach i tym, co jej w duszy gra.

18 sierpnia 2017 r.

Kadr z filmu "Królewicz Olch". Źródło: fdb

"Królewicz Olch" od piątku na ekranach kin18 sierpnia 2017 r.

"Królewicz Olch" w reżyserii Kuby Czekaja w piątek wchodzi na ekrany kin. Jest to opowieść o trudach dorastania zrealizowana, jak mówi reżyser, w konwencji filmowej ballady. Główne role grają Agnieszka Podsiadlik i debiutujący w filmie fabularnym Stanisław Cywka.

15 sierpnia 2017 r.

Andrzej Blumenfeld

Zmarł aktor teatralny i filmowy Andrzej Blumenfeld15 sierpnia 2017 r.

W wieku 66 lat zmarł aktor teatralny, filmowy i dubbingowy Andrzej Blumenfeld. O śmierci artysty, który występował także w wielu słuchowiskach radiowych, poinformował na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym stołeczny Teatr Dramatyczny.

14 sierpnia 2017 r.

USA: Zmarł aktor i reżyser Joseph Bologna 14 sierpnia 2017 r.

W szpitalu w kalifornijskim Duarte zmarł w niedzielę amerykański scenarzysta, aktor i reżyser Joseph Bologna. Miał 82 lata. W 1971 r. otrzymał nominację do Oscara za scenariusz filmu "Zakochani i inni", a w 1973 r. zdobył nagrodę Emmy.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama