6 najbardziej oczekiwanych seriali, które wróci na ekrany jeszcze w tym roku

Serialowy rok dopiero się rozpocznie! W maju po 26 latach od premiery wróci na ekrany "Miasteczko Twin Peaks", którego 18 odcinków wyreżyserowane zostało przez mistrza kina Davida Lyncha. Z kolei jeszcze w kwietniu obejrzeć będziemy mogli podziwiać koleje błyskotliwe kadry serialu "Fargo", zdobywcy między innymi Złotych Globów i nagród Emmy. To nie koniec dobrych wieści. Sprawdźcie najciekawsze serialowe powroty w 2017!

  • <strong>"The Get Down" - kontynuacja 1. sezonu</strong>
<br><br>
Dzieciaki z Bronxu ponownie wskakują na scenę. Urwany po szóstym epizodzie pierwszy sezon The Get Down, zgodnie zapowiedziami Netflixa powrócił do serwisu. Przed nami pięć nowych odcinków, które przedstawiają rozwój muzycznych karier bohaterów. Twórcy serialu nie zapominają jednak o ulicznym rodowodzie początkujących muzyków przypominając im co krok, jak trudno jest odciąć się od bagażu doświadczeń wyniesionego z getta.
<br><br>
Data premiery: 7 kwietnia 2017
  • <strong>"Frago" - sezon 3</strong>
<br><br>
„Frago” z 1979 roku (sezon 2) przenosi się do czasów współczesnych. Tym razem akcję rozpoczniemy w 2010 wraz z bogaczem Emmitem mieszkającym razem z ze swoim bratem pod jednych dachem. Rodzinna rywalizacja oraz wzajemne obwinianie się o życiowe niepowodzenia zapewne skończą się tragicznie. W groteskowych kadrach z zimowej Minnesoty znowu znaczną ginąć ludzie. I to przez 10 odcinków. 
<br><br>
Polska premiera "Frago" będzie miała miejsce 20 kwietnia w serwisie VOD Showmax.
<br><br>
Data premiery: 19 kwietnia 2017
  • <strong>"Miasteczko Twin Peaks" - sezon 3</strong>
<br><br>
Fani produkcji Marka Frosta i Davida Lyncha nie mogą spać spokojnie. Wielkimi krokami zbliża się głośna premiera trzeciego sezonu serialu, który powróci na ekrany 27 lat po telewizyjnym debiucie! Akcja nowej serii nie będzie jednak bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzednich sezonów. Bohaterów poznawać będziemy na nowo po 25 latach. Co ciekawe, serialowej ekipie udało się zachęcić do udziału w kolejnym epizodzie znanych z poprzednich część aktorów takich jak Kyle MacLachlan, Mädchen Amick, David Duchovny, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Everett McGill czy Wendy Robie.
<br><br>
W Polsce nową serię „Miasteczka Twin Peaks” będzie można zobaczyć na kanale HBO oraz w serwisie HBO GO. Premiera już 22 maja 2017.
<br><br>
  • <strong>"House Of Cards" - sezon 5</strong>
<br><br>
Wyrachowany Frank Underwood i jego żona Claire również powrócą na ekrany. Produkcja Netflixa w dalszym ciągu odkrywać będzie przed nami bezkompromisową stronę działalności politycznej.
<br><br>
Data premiery: 30 maja 2017
  • <strong>"Orange Is The New Black" - sezon 5</strong>
<br><br>
Kolejna seria opowieści o więźniachkach z Litchfield poprowadzona będzie  w zupełnie inny sposób niż do tej pory, gdy poznawaliśmy losy bohaterek z przestrzeni ostatnich tygodni. Fabuła nowej cześć serialu rozgrywać będzie się w czasie rzeczywistym, a 13 odcinków przestawiać ma wydarzenia z jedynie trzech dni więziennego buntu.
<br><br>
Data premiery: 9 czerwca 2017, Netlifx
  • <strong>"Gra o tron" - sezon 7</strong>
<br><br>
Premiera siódmego sezonu Gry o Tron to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w tym roku. Fani kultowej serii HBO mają jednak prawo do narzekania. Stacja zapowiadała bowiem, że nowa seria wystartuje 25 czerwca 2017 r. Niestety, na start sezony poczekać trzeba będzie prawie miesiąc dłużej – do 17 lipca.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

REKLAMA

Reklama