TV

17 listopada 2016 r.

W serii dokumentów widzowie zobaczą m.in. osoby, które przeżyły tragedię w paryskim Bataclan

„Oszukałem przeznaczenie”: Dramatyczne historie ludzi, którzy otarli się o śmierć17 listopada 2016 r.

„Oszukałem przeznaczenie” to 10-odcinkowa seria dokumentalna przedstawiająca historie ludzi, którzy brali udział w tragicznych wydarzeniach i jako jedni z nielicznych przetrwali je. O swoich wstrząsających doświadczeniach opowiedzą m.in. niedoszłe ofiary Andersa Breivika i kobieta, której udało się przeżyć zamach terrorystyczny w Paryżu w listopadzie 2015 r. Na premierowe odcinki serii będącej produkcją własną CBS Reality zapraszamy od 5 do 16 grudnia, w dni powszednie o 21:00.

14 października 2016 r.

Heidi

Poranki dla małych kinomanów w Polsat JimJam14 października 2016 r.

W październiku mali widzowie będą mogli obejrzeć premiery dwóch animowanych produkcji pełnometrażowych. Pierwszym z filmów jest „Heidi”, wzruszająca opowieść o sile empatii i prawdziwej przyjaźni. Z kolei druga z animacji, „Dex Hamilton”, to wypełniona akcją produkcja science fiction, w której nie zabraknie dobrego humoru.

5 września 2016 r.

Jan Englert w filmie "Kolumbowie" (1970)

Nowości DVD: "Kolumbowie" i "Niesamowita Marguerite"5 września 2016 r.

„Boska Florence” z Meryl Streep w kinach, a na DVD nagrodzony Cezarami francuski film o „Niesamowitej Marguerite”. Inspiracją obu była Florence Foster Jenkins. Reżyser „Marguerite” Xavier Giannoli w tytułowej roli obsadził Catherine Frot. I to był strzał w dziesiątkę.

31 maja 2016 r.

"Kit i Kate" w Polsat JimJam

Kocie rodzeństwo na tropie przygód. "Kit i Kate" od 1 czerwca w Polsat JimJam31 maja 2016 r.

Kit i Kate to kocie rodzeństwo, które ma nieskończoną ilość pomysłów na kreatywne spędzanie czasu. W poszukiwaniu inspiracji wskakują do ulubionego pudełka. Znajdują w nim różne przedmioty, które następnie wykorzystują podczas zabawy. Mali widzowie z każdej przygody wyniosą cenną lekcję – dowiedzą się m.in. jak postąpić, gdy podczas wycieczki zgubi się swoją grupę oraz że zawsze należy pytać o zgodę, jeśli chce się wziąć czyjąś własność.

22 kwietnia 2016 r.

Maisie Williams jako Arya Stark w „Grze o tron”

"Gra o tron": 6. sezon już w poniedziałek wieczorem na HBO22 kwietnia 2016 r.

SERIAL | Fabuła szóstego sezonu strzeżona jest pilnie niczym państwowa tajemnica (sam Martin pisze na stareńkim komputerze pozbawionym dostępu do internetu), ale gdzieniegdzie uchylono rąbka tajemnicy. I choć sprawa Jona Snowa wydaje się przesądzona, a sam aktor potwierdza, że jego postać faktycznie nie żyje, nadzieja umiera ostatnia.

10 kwietnia 2016 r.

James Franco spróbuje powstrzymać zamach na prezydenta Kennedy’ego

Sekret zabójstwa Kennedy'ego. Serial "11.22.63" na kanale Fox10 kwietnia 2016 r.

Zderzenie amerykańskiej rzeczywistości lat 60. z wyobrażeniami Jake’a – a zarazem widzów – to najciekawszy element serialu. Pocztówkowa, malowana pastelowymi barwami Ameryka, w której ludzie wydają się przyjaźniejsi, jedzenie smakuje lepiej, a samochód marzeń można kupić za 700 dolarów, szybko odsłania mroczne oblicze. A Jake jeszcze szybciej się przekona, że każda ingerencja w historię niesie ze sobą poważne konsekwencje.

18 marca 2016 r.

Kino domowe

Co oglądać w domowym kinie?18 marca 2016 r.

Maryl Streep wzrusza w roli matki, zmuszonej do wzięcia odpowiedzialności za przeszłość i wywalczenie sobie miejsca w rodzinie na nowo. Tylko czy jej bohaterka komukolwiek jest jeszcze potrzebna?

Prawo na co dzień

Reklama