TV

27 lutego 2018 r.

„Za marzenia" to nowy serial obyczajowo-komediowy, do którego scenariusz napisała Karolina Frankowska w oparciu o swoją powieść „Zaczaruj mnie”.

Serialowa wiosna w TVP. Czy „Za marzenia” zdobędzie widzów?27 lutego 2018 r.

Nadchodząca wiosna w serialowym menu TVP to przed wszystkim kontynuacje znanych i oglądanych tytułów. „Ojciec Mateusz", „Rodzinak.pl", „Na sygnale" czy „Na dobre i na złe" nadal będę emitowane. O swoją nową widownię zawalczyc ma produkcja „Za marzenia", która opowiada historię trójki bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia.

23 lutego 2018 r.

Niedzielne wieczory w Dwójce to od 11 marca spotkania ze Sławomirem Zapałą, aktorem, showmanem i piosenkarzem, który poprowadzi muzyczne show „Big Music Quiz”, w którym dwie drużyny złożone z czterech Gwiazd będą musiały wykazać się słuchem, refleksem, znajomością muzyki poczuciem humoru.

Wiosenna ramówka programów TVP: Kontynuacje i kilka nowości23 lutego 2018 r.

Dwa nowe seriale „Za marzenia” i „Leśniczówka” oraz niezwykłe show „Big Music Quiz” ze Sławomirem w roli prowadzącego, a także nowe sezony ulubionych seriali czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej. Wiosenna oferta to także premiery Teatru Telewizji, programów publicystycznych i rozrywkowych.

12 lutego 2018 r.

„Wielki Gatsby": Lato 1922 roku. Nick Carraway (Sam Waterston), uczestnik I wojny światowej i absolwent Yale, wraca do Ameryki, gdzie zaczyna karierę maklera. Mężczyzna wynajmuje dom w West Egg na Long Island. Po drugiej stronie zatoki, w zamożnej dzielnicy East Egg, mieszka jego kuzynka Daisy (Mia Farrow) ze swoim mężem Tomem Buchananem (Bruce Dern). Życie pary tylko pozornie jest beztroskie i szczęśliwe — już podczas pierwszej wizyty Nick dowiaduje się, że Tom ma w Nowym Jorku inną kobietę.

„Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa12 lutego 2018 r.

Pomysł na udaną randkę? Jest propozycja: Maraton z filmami o miłości na CBS Europa. Z okazji święta zakochanych 14 lutego na kanale przez cały dzień będzie można oglądać filmy z Amorem w roli głównej. W ramach maratonu widzowie zobaczą m.in. ekranizację powieści Fitzgeralda „Wielki Gatsby” (z Robertem Redfordem i Mią Farrow), melodramat „Love Story” (z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem) oraz komedię romantyczną „To właśnie miłość” (z Emmą Thompson i Colinem Firthem).

10 lutego 2018 r.

Nowa telenowela „Leśniczówka” wiosną w TVP110 lutego 2018 r.

Pełna zawirowań historia rodziny, miłość, tajemnice i piękna przyroda to wszystko w najnowszej telenoweli Jedynki „Leśniczówka” w reż. Macieja Żaka. W rolach głównych znakomici aktorzy m.in.: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz, Anna Seniuk, Henryk Talar, Krystyna Tkacz, Weronika Książkiewicz, Krzysztof Globisz. Premiera już wiosną w TVP1.

9 lutego 2018 r.

Serial „Nocny recepcjonista" (2016) w reżyserii Susanne Bier w marcu na kanale AMC w każdy poniedziałek o godz. 22:00

Serialowe nowości AMC: „Nocny recepcjonista” i 3. sezon „Fear the Walking Dead”9 lutego 2018 r.

W marcu kanał AMC przygotowuje dla widzów kontynuację powtórnej emisji 1. sezonu serialu „Nocny recepcjonista” – w każdy poniedziałek o 22:00 oraz dalszą część powtórnej emisji 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki). Finał sezonu 29 marca. Wśród cykli filmowych dwie propozycje: „Weekend na czerwonym dywanie” oraz „Szpiegowskie wtorki”.

4 stycznia 2018 r.

„Firma CIA" w reżyserii Mikaela Salomona z Chrisem O'Donnellem, Alfredem Moliną oraz Michaelem Keatonem to flagowa propozycja kanału CBS Europa na styczniowe wieczory

„Firma CIA" i „Polowanie na czarownice". Początek roku w CBS Europa4 stycznia 2018 r.

Nawet w czasach, gdy walczyły ze sobą Wschód i Zachód trudno było wyraźnie określić, po której stronie byli dobrzy a po której źli agenci. Firma - CIA przedstawia historię CIA z tamtych czasów, historię równie krętą i zapierającą dech w piersiach, jak jazda na najszybszym rollercoasterze świata. Oto kulisy tajnej wojny pomiędzy CIA i KGB, które przeniosą nas z Moskwy do Berlina, z Budapesztu do Londynu i z Waszyngtonu na Kubę.

23 grudnia 2017 r.

"Kevin sam w Nowym Jorku" (1992) to bożonarodzeniowy klasyk. Nie zabraknie go i w tym roku.

Świąteczna TV, czyli klasyki i premiery23 grudnia 2017 r.

TV | Telewizyjne menu na Święta Bożego Narodzenia ma sporo propozycji wartych obejrzenia. Na małym ekranie w świąteczne wieczory pojawią się produkcje w zdecydowanej większości już znane choć nie zabraknie także kilku nowości. Fani perypetii małego Kevina oczywiście i w tym roku będą nasyceni.

Reklama