TV

12 lutego 2018 r.

„Wielki Gatsby": Lato 1922 roku. Nick Carraway (Sam Waterston), uczestnik I wojny światowej i absolwent Yale, wraca do Ameryki, gdzie zaczyna karierę maklera. Mężczyzna wynajmuje dom w West Egg na Long Island. Po drugiej stronie zatoki, w zamożnej dzielnicy East Egg, mieszka jego kuzynka Daisy (Mia Farrow) ze swoim mężem Tomem Buchananem (Bruce Dern). Życie pary tylko pozornie jest beztroskie i szczęśliwe — już podczas pierwszej wizyty Nick dowiaduje się, że Tom ma w Nowym Jorku inną kobietę.

„Love Story” i „Wielki Gatsby”. Walentynki z CBS Europa12 lutego 2018 r.

Pomysł na udaną randkę? Jest propozycja: Maraton z filmami o miłości na CBS Europa. Z okazji święta zakochanych 14 lutego na kanale przez cały dzień będzie można oglądać filmy z Amorem w roli głównej. W ramach maratonu widzowie zobaczą m.in. ekranizację powieści Fitzgeralda „Wielki Gatsby” (z Robertem Redfordem i Mią Farrow), melodramat „Love Story” (z Ali MacGraw i Ryanem O’Nealem) oraz komedię romantyczną „To właśnie miłość” (z Emmą Thompson i Colinem Firthem).

10 lutego 2018 r.

Nowa telenowela „Leśniczówka” wiosną w TVP110 lutego 2018 r.

Pełna zawirowań historia rodziny, miłość, tajemnice i piękna przyroda to wszystko w najnowszej telenoweli Jedynki „Leśniczówka” w reż. Macieja Żaka. W rolach głównych znakomici aktorzy m.in.: Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Marian Dziędziel, Przemysław Bluszcz, Anna Seniuk, Henryk Talar, Krystyna Tkacz, Weronika Książkiewicz, Krzysztof Globisz. Premiera już wiosną w TVP1.

9 lutego 2018 r.

Serial „Nocny recepcjonista" (2016) w reżyserii Susanne Bier w marcu na kanale AMC w każdy poniedziałek o godz. 22:00

Serialowe nowości AMC: „Nocny recepcjonista” i 3. sezon „Fear the Walking Dead”9 lutego 2018 r.

W marcu kanał AMC przygotowuje dla widzów kontynuację powtórnej emisji 1. sezonu serialu „Nocny recepcjonista” – w każdy poniedziałek o 22:00 oraz dalszą część powtórnej emisji 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – w każdy czwartek o 22:00 (po dwa odcinki). Finał sezonu 29 marca. Wśród cykli filmowych dwie propozycje: „Weekend na czerwonym dywanie” oraz „Szpiegowskie wtorki”.

4 stycznia 2018 r.

„Firma CIA" w reżyserii Mikaela Salomona z Chrisem O'Donnellem, Alfredem Moliną oraz Michaelem Keatonem to flagowa propozycja kanału CBS Europa na styczniowe wieczory

„Firma CIA" i „Polowanie na czarownice". Początek roku w CBS Europa4 stycznia 2018 r.

Nawet w czasach, gdy walczyły ze sobą Wschód i Zachód trudno było wyraźnie określić, po której stronie byli dobrzy a po której źli agenci. Firma - CIA przedstawia historię CIA z tamtych czasów, historię równie krętą i zapierającą dech w piersiach, jak jazda na najszybszym rollercoasterze świata. Oto kulisy tajnej wojny pomiędzy CIA i KGB, które przeniosą nas z Moskwy do Berlina, z Budapesztu do Londynu i z Waszyngtonu na Kubę.

23 grudnia 2017 r.

"Kevin sam w Nowym Jorku" (1992) to bożonarodzeniowy klasyk. Nie zabraknie go i w tym roku.

Świąteczna TV, czyli klasyki i premiery23 grudnia 2017 r.

TV | Telewizyjne menu na Święta Bożego Narodzenia ma sporo propozycji wartych obejrzenia. Na małym ekranie w świąteczne wieczory pojawią się produkcje w zdecydowanej większości już znane choć nie zabraknie także kilku nowości. Fani perypetii małego Kevina oczywiście i w tym roku będą nasyceni.

13 listopada 2017 r.

Na sześcioodcinkowy dramat sensacyjny „Acceptable Risk” kanał SundanceTV zaprasza od 16 listopada, w każdy czwartek o 22:00. Kontynuacja w grudniu.

„Acceptable Risk”: 6-odcinkowy irlandzki thriller na SundanceTV13 listopada 2017 r.

Montreal. Lee Manning, odnoszący sukcesy dyrektor marketingu irlandzkiej filii międzynarodowej korporacji farmaceutycznej, zostaje zastrzelony w trakcie podróży służbowej. Wiadomość o jego śmierci sprawia, że świat jego żony, Sarah Manning, rozpada się na kawałki. Ta inteligentna prawniczka i matka dwójki dzieci po raz kolejny musi zmierzyć się z żałobą – jej pierwszy mąż, podobnie jak Lee zatrudniony w firmie Gumbiner-Fischer, zginął w nieszczęśliwym wypadku zaledwie trzy lata wcześniej.

3 listopada 2017 r.

"Footloose" (2011) - reżyser: Craig Brewer: Nastolatek z Bostonu, Ren MacCormack (Kenny Wormald) przeprowadza się do małego miasteczka na południu i dosłownie... przeżywa prawdziwy szok kulturowy. Otóż po tragicznym wypadku, wielebny Shaw Moore (Dennis Quaid) zabrania w miasteczku tańca i grania głośnej muzyki. Prowokując pastora, Ren zakochuje się w jego zbuntowanej córce (Julianne Hough), burzy status quo i odmienia miasteczko przywracając je do życia.

Muzyczna filmoteka: „Dreamgirls” i „Dirty Dancing 2”3 listopada 2017 r.

Filmy wypełnione po brzegi muzyką, tańcem i mnóstwem energii na jesienne wieczory? Czemu nie. W ramach cyklu „Muzyczna filmoteka” w listopadzie na CBS Europa zobaczymy: nagrodzone dwoma Oscarami i trzema Złotymi Globami „Dreamgirls” (z Jennifer Hudson i Beyoncé Knowles), kultową „Gorączkę sobotniej nocy” (z Johnem Travoltą), dramat muzyczny „Footloose” (z Kevinem Baconem) oraz melodramat „Dirty Dancing 2” (z Romolą Garai). Na muzyczno-filmowe wrażenia kanał CBS Europa zaprasza w listopadzie w każdą niedzielę o 21:00.

Reklama