Teatr

21 kwietnia 2017 r.

W Szczecinie rusza teatralny Kontrapunkt21 kwietnia 2017 r.

Widowisko plenerowe "Silence. Cisza w Troi" późnym wieczorem w piątek otworzy oficjalnie 52. Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt w Szczecinie. Na widzów czeka kilkadziesiąt spektakli teatralnych - w tym osiem konkursowych. Impreza potrwa do 28 kwietnia.

18 kwietnia 2017 r.

Warszawskie Spotkania Teatralne zorganizował Teatr Dramatycznym m.st. Warszawy przy finansowym wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Długie kolejki po wejściówki na Warszawskie Spotkania Teatralne18 kwietnia 2017 r.

Tegoroczna edycja Warszawskich Spotkań Teatralnych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem publiczności. Bilety rozeszły się w rekordowym tempie, a przed spektaklami ustawiały się długie kolejki po wejściówki. Frekwencja zarówno w nurcie dla dorosłych, jak i na przedstawieniach dla dzieci przekroczyła 100 procent. Na życzenie widzów organizatorzy dodali trzy spektakle.

12 kwietnia 2017 r.

"Dziewczynki" Gosi Wdowik w teatrgalerii Studio. Premiera 20 kwietnia12 kwietnia 2017 r.

Dziewczynkę zazwyczaj definiuje się poprzez to co wolno i czego nie wolno. Niby może zrobić wszystko, ale tak naprawdę po prostu nie warto przekraczać pewnych granic. Stereotypy wytworzone wokół ciała dziewczynki, postrzeganego “jako to słabsze” często blokują eksploracje ich ciał i ich emocji. Bo czy dziewczynka może się złościć, krzyczeć i sięgać po swoje?

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama