Teatr

24 maja 2017 r.

W spektaklu zobaczymy aktorów Teatru Dramatycznego – Magdalenę Smalarę, Waldemara Barwińskiego i Sławomira Grzymkowskiego oraz gościnnie Karolinę Bacię i Kamila Szklanego.

Rodzinne pozory w ogniu. „Plastiki” w Teatrze Dramatycznym24 maja 2017 r.

TEATR | W małżeństwie Michaela i Ulrike panuje pozorny porządek. On zatraca się w pracy lekarza, ona jest asystentką skandalizującego artysty. Mają dorastającego syna, dla którego nie mają czasu i dom, który również wymaga uwagi. Zatrudniają więc pomoc. Pojawienie się Jessiki jest jak podpalenie lontu pod ich światem. Wybuchają konflikty, które weryfikują rodzinne relacje i deklarowane wartości.

22 maja 2017 r.

"Herosi transformacji i miecz Chrobrego" w teatrgalerii Studio: Balcero zostaje zatrudniony jako manager kultury w burdelu artystycznym, tworzy plan transformacji burdelu w neoliberalną machinę musicalową, chce wystawić broadwayowski musical o Lechu Wałęsie z Burdeltatą w roli głównej.

Pożar w burdelu: „Herosi transformacji i miecz Chrobrego” w teatrgalerii Studio22 maja 2017 r.

TEATR | 29 i 30 maja oraz 18 czerwca na scenie teatrgalerii Studio – „Herosi transformacji i miecz Chrobrego”, czyli jubileuszowy, trzydziesty spektakl Pożaru w burdelu. Pierwszy raz w historii światowego teatru na jednej scenie - w okrutnej bitwie zetrą się dwa spektakle. Dwie historie. Dwie wizje Polski. Czy uda się pogodzić zwaśnione burdelfrakcje i stworzyć jeden musical? Czy jednak dojdzie do rozlewu krwi? Jeszcze więcej seksu. Jeszcze więcej przemocy. Jeszcze większy Burdel.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama