Teatr

26 marca 2017 r.

Organizatorami wystawy "Oddech. Teatr Erwina Axera i Warszawa teatralna 1956–1966" prezentowanej na skwerze u zbiegu Krakowskiego Przedmieścia i Karowej są Dom Spotkań z Historią i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Warszawa: Stołeczny teatr lat 50. i 60. na wystawie26 marca 2017 r.

Ponad 40 zdjęć fotografów teatralnych - zarówno fotosy poszczególnych aktorów m.in. Tadeusza Łomnickiego i Gustawa Holoubka, jak i ujęcia zbiorowe z przedstawień można od poniedziałku oglądać na wystawie plenerowej poświęconej stołecznemu teatrowi lat 50. i 60.

20 marca 2017 r.

Czy samoświadoma sztuczna inteligencja spowoduje degradację gatunku homo sapiens sapiens? Ciemne zakamarki nieznanej przyszłości zbada "B.R.I.N. projekt"

Mroczna opowieść na koniec człowieka i futurystyczny kryminał. „B.R.I.N. projekt”20 marca 2017 r.

Sergiej Brin, współzałożyciel Google’a, jednej z najbogatszych korporacji świata, inwestuje miliony dolarów w projekty przedłużania i poprawy jakości ludzkiego życia. Już kilka lat temu zaprzągł wszystkie moce obliczeniowe swojej firmy do zbadania, czy odziedziczył po swojej matce geny odpowiedzialne za chorobę Parkinsona. „B.R.I.N. projekt” to futurystyczny kryminał i rytuał przejścia, a na scenie drony i nanoroboty. Zaprasza Komuna// Warszawa.

20 marca 2017 r.

„Quo vadis” to klasyka w wykonaniu Teatru Montownia, fot. Bartosz Siedlik

Klasyka z przymrużeniem oka i nutką ironii: "Trzej muszkieterowie" i "Quo vadis"20 marca 2017 r.

Dwa klasyki i to, co widzowie kochają najbardziej: nieoczekiwane zwroty akcji, barwne postaci i nieustannie zmieniający role aktorzy Montowni. Dumas i Sienkiewicz z przymrużeniem oka i nutką ironii. Zabawa w teatr, gra ze stereotypami i popkulturowymi wyobrażeniami na temat doskonale wszystkim znanych powieści.    Klasyka zostanie rozmontowana już niebawem:  1 i 2 kwietnia - "Trzej muszkieterowie", Teatr WARSawy 8 i 9 kwietnia - "Quo vadis", Teatr Powszechny.

19 marca 2017 r.

"Lamaila" - widowisko taneczne Teatru Wielkiego w Łodzi

"Lamaila". Duże widowisko w stylu disneyowskim19 marca 2017 r.

Teatr Wielki w Łodzi przygotowuje się do premiery pierwszego w historii tej sceny widowiska tanecznego. 25 marca w spektaklu "Lamaila" w reżyserii Macieja Pawłowskiego wystąpi ok. 70 tancerzy i akrobatów pochodzących z dziewięciu krajów.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama