Muzyka

24 czerwca 2017 r.

Polskie festiwale 2017

25 festiwali w trzy miesiące! Rozpocznij wakacyjną podróż dookoła Polski24 czerwca 2017 r.

MUZYKA | Dziesiątki festiwali, niemal każdy dzień w kalendarzu wypełniony muzyką, literaturą i sztuką, doskonała zabawa, wędrówki po nieznanych miastach i możliwość zobaczenia na żywo swoich największych idoli – czego chcieć więcej od wakacji marzeń?Z każdym rokiem polskich festiwali przybywa. Przybywa również fanów tego rodzaju imprez, którzy przyjeżdżają nie tylko z Polski, lecz także z innych krajów. Każdy, kto chociaż raz był na festiwalu filmowym, muzycznym czy teatralnym, wie, że to jedne z najbardziej atrakcyjnych imprez, na które chce się wrócić. Prezentujemy najpopularniejsze wakacyjne festiwale. Niezależnie od tego, czy uwielbiamy muzykę alternatywną, rock, reggae, muzykę klasyczną czy literaturę i kino, każdy może znaleźć w festiwalowym kalendarzu doskonałą imprezę dla siebie.

19 czerwca 2017 r.

"Opole ze względu na ponad 50-letnią dobrą współpracę z TVP zgodziło się udostępnić Telewizji na ten czas amfiteatr i prawa do marki KFPP. TVP dołoży wszelkich starań aby strona artystyczna nawiązywała standardem do poprzednich edycji Festiwalu" - napisał Arkadiusz Wiśniewski. Fot. Łukasz Skrzypecki

Festiwal w Opolu jednak we wrześniu19 czerwca 2017 r.

Telewizja Polska i miasto Opole porozumiały się - 54. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej odbędzie się w Opolu we wrześniu. Poinformowali o tym w poniedziałek wieczorem: TVP oraz prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

27 maja 2017 r.

Kasia Kowalska w Opolu w 2011 roku.

O opolskiej dobrej zmianie27 maja 2017 r.

Poświęcenie Jacka Kurskiego, by przywrócić blask Krajowemu Festiwalowi Piosenki Polskiej w Opolu, zdaje się nie mieć granic. Rządowy prezes rządowej TVP, chcąc tego dopiąć, od tygodnia prowadzi szarżę, przy której legendarne boje ministra Waszczykowskiego na Malcie zaczynają blednąć. No ale cel jest szczytny, bo nie da się ukryć, że KFPP Opole od początku tego tysiąclecia dogorywał sobie cichutko.

19 maja 2017 r.

Na tegorocznym Orange Warsaw Festival zagrają m.in. Imagine Dragons

Muzyczne lato 2017: Najciekawsze festiwale i koncerty19 maja 2017 r.

MUZYKA NA LATO | Fani bardzo różnych brzmień będą tego lata nasyceni. Kalendarz wakacyjnych wydarzeń muzycznych to zarówno wielki, gdyński Open'er, katowicki Off czy Orange Warsaw Festival jak i tuziny mniejszych, choć nie mniej popularnych festiwali, przeglądów i koncertów.

19 maja 2017 r.

Zgodnie z propozycją miasta, po stronie TVP pozostanie produkcja (realizacja TV, produkcja sygnału, scenografia itp.). Telewizja zachowa także wpływy z reklam i dystrybucji biletów. Koszty partycypacji finansowej nie będą istotnie odbiegały od dotychczas przewidywanych między partnerami.

Prezydent Opola z nowym pomysłem na festiwal19 maja 2017 r.

Opole jest gotowe przejąć rolę organizatora Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - poinformował w niedzielę prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Oświadczenie ma związek z serią rezygnacji artystów z udziału w tegorocznej edycji imprezy, która ma się odbyć na początku czerwca

16 maja 2017 r.

Katy Perry

Katy Perry ogłosiła datę premiery płyty „Witness”16 maja 2017 r.

MUZYKA | Amerykańska supergwiazda pop Katy Perry ogłosiła kiedy ukaże się jej najnowszy krążek oraz gdzie będzie koncertować. Nowy album artystki pod tytułem „Witness” trafi do sprzedaży już 9 czerwca. Promująca to wydawnictwo trasa koncertowa obejmie Amerykę Północną i rozpocznie się już 9 września.

14 maja 2017 r.

Salvador Sobral, reprezentant Portugalii w konkursie Eurowizji 2017

Eurowizja 2017: Zwyciężył Portuglaczyk Salvador Sobral 14 maja 2017 r.

Zwycięzcą 62. finału konkursu Eurowizji, który zakończył się w nocy z soboty na niedzielę w Kijowie, został Portugalczyk Salvador Sobral z piosenką "Amar Pelos Dois". Reprezentantka Polski Kasia Moś, która zaśpiewała piosenkę „Flashlight”, zdobyła 64 punkty i zajęła 22 miejsce.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama