Muzyka

12 marca 2018 r.

Tingvall Trio | ERA JAZZU: Aquanet Jazz Festival | 12.04.2018, godz.20.00 - CK Zamek- Poznań

Era Jazzu: Tingvall Trio zagra w Poznaniu12 marca 2018 r.

Sensacją ostatnich lat jest Tingvall Trio, formacja która swoją muzyką i postrzeganiem jazzu znakomicie nawiązała do kultowego E.S.T. trio, amerykańskiego Bad Plus trio oraz znakomitych, fortepianowych wirtuozów, którzy najczęściej skrywają się za popularnym dzisiaj idiomem "scandinavian jazz-piano style". To już nie tylko solowe sukcesy Esbjörna Svenssona, Ethana Iversona, Bugge Wesseltofta, Vijay Iyera, Leszka Możdzera, Iiro Rantali oraz Ketila Bjornstada, ale klasyka nowoczesnego, współczesnego jazzu pianisty Martina Tingvalla i jego znakomitego trio (kontrabasista Omar Rodriguez Calvo oraz perkusista Jürgen Spiegel).

1 marca 2018 r.

Aurora Aksnes zaczęła tworzyć muzykę jako sześciolatka, jako nastolatka podpisała kontrakt z Decca Records, a kolejne lata to nieprzerwane pasmo sukcesów – znakomicie przyjęte single i płyta, trasy koncertowe, występy na największych festiwalach.

Aurora - norweski chłód i popowe melodie1 marca 2018 r.

Bywalcy OFF Festivalu wiedzą, że w Katowicach równie chętnie gościmy przyszłość muzyki – jej przedstawiciele to Aurora i Yellow Days – jak i jej chwalebną przeszłość, którą uosabia japoński awangardowy saksofonista Yasuaki Shimizu. Kuszą również nostalgiczne wizje Sorja Morja i odstrasza Legendarny Afrojax.

26 lutego 2018 r.

W przedsprzedaży, którą poprowadzi wyłącznie serwis Eventim.pl za bilet trzeba zapłacić od 395 zł na najdalszej trybunie C do 1950 zł w strefie A lub B tuż przy scenie.

Koncert The Rolling Stones w Warszawie. Ile kosztują bilety?26 lutego 2018 r.

8 lipca brytyjski zespół The Rolling Stones wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. W programie koncertu, który odbędzie się w ramach europejskiego tournee "Stones - No Filter", znajdują się takie przeboje jak: "Satisfaction", "Paint It Black", "Tumbling Dice" i "Brown Sugar". Ceny biletów? Od 395 zł na najdalszej trybunie do 1950 zł w strefie tuż przy scenie. Przedsprzedaż biletów rusza 1 marca, o godz. 10:00, wyłącznie w serwisie www.eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej Eventim PL. Do otwartej sprzedaży (m.in. w sieci salonów Empik) bilety trafią w piątek, 2 marca, o godz. 10:00.

23 lutego 2018 r.

Piotr „KęKę” Siara jeden z najpopularniejszych polskich raperów. W marcu ukaże się jego czwarta płyta „To tu” Fot. Darek Golik

KęKę: Nie głoszę prawd objawionych [WYWIAD]23 lutego 2018 r.

Obowiązkiem jest dla mnie dobre wychowanie dzieci, płacenie podatków i uczciwe życie. I staram się to robić, wiodę żywot człowieka poczciwego. Mam jakieś opory przed mówieniem o patriotyzmie. Bo na miano patrioty trzeba sobie zasłużyć.

22 lutego 2018 r.

Warszawski koncert Jamesa Blunta odbędzie się w COS Torwar w Warszawie już 12 maja.

James Blunt zaśpiewa w Warszawie. Muzyk promuje album „The Afterlove”22 lutego 2018 r.

Brytyjski piosenkarz James Blunt w czwartek 22 lutego, a więc w dniu swoich 44. urodzin, rozpoczyna trasę koncertową, promującą jego najnowszy album „The Afterlove”. Wyrusza do Ameryki Południowej, a następnie do Australii, Nowej Zelandii i do Azji. Pierwszy koncert w ramach tournee odbędzie się w stolicy Urugwaju - Montevideo. A już w ramach następnej planowanej trasy - po Europie - 12 maja piosenkarz zaśpiewa w Warszawie.

Polecane

Polecane

Reklama