Muzyka

25 lipca 2018 r.

Już niebawem Nicki Minaj zaprezentuje swoje stylizacje po raz pierwszy w Polsce podczas trasy koncertowej NickiHndrxx, w którą artystka wyrusza wspólnie z Future. Polski przystanek światowej trasy zaplanowano na 24 lutego 2019 w łódzkiej Atlas Arenie.

Premiera albumu „Queen” Nicki Minaj już niebawem. Artystka wystąpi w Łodzi25 lipca 2018 r.

Królowa rapu i krzykliwych stylizacji, Nicki Minaj, w najnowszym projekcie „Queen” już pokazuje to, co lubi odsłaniać najbardziej. Zapowiedź okładki najnowszej płyty, inspirowanej akcentami egipskich stylizacji, podkreśla niewątpliwie odważny styl artystki. Album swoją premierę będzie miał już w sierpniu i to właśnie z tym repertuarem artystka wyruszy w trasę, na mapie której znalazła się także Łódź.

16 lipca 2018 r.

ILL-Abilities można spotkać na tegorocznym Brave Festival we Wrocławiu. Fot. Jacob Jonas

Luca Patuelli: Niepełnosprawność jest fajna16 lipca 2018 r.

„ILL - Abilities chcą pokazać światu, że nie ma limitów" - powiedział PAP Luca „Lazylegz” Patuelli, lider zespołu ILL-Abilities, którego członkowie zmagają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Formacja wystąpiła podczas odbywającego się we Wrocławiu Brave Festival.

22 czerwca 2018 r.

Marek Karewicz

Nie żyje artysta fotografik Marek Karewicz22 czerwca 2018 r.

Nie żyje Marek Andrzej Karewicz - artysta fotografik specjalizujący się w zdjęciach muzyków jazzowych i rockowych. Dziennikarz muzyczny, animator jazzu miał 80 lat. O śmierci artysty poinformował w piątek na Facebooku red. naczelny magazynu "Jazz Forum" Paweł Brodowski.

Polecane

Polecane