Muzyka

19 maja 2017 r.

Na tegorocznym Orange Warsaw Festival zagrają m.in. Imagine Dragons

Muzyczne lato 2017: Najciekawsze festiwale i koncerty19 maja 2017 r.

MUZYKA NA LATO | Fani bardzo różnych brzmień będą tego lata nasyceni. Kalendarz wakacyjnych wydarzeń muzycznych to zarówno wielki, gdyński Open'er, katowicki Off czy Orange Warsaw Festival jak i tuziny mniejszych, choć nie mniej popularnych festiwali, przeglądów i koncertów.

19 maja 2017 r.

Zgodnie z propozycją miasta, po stronie TVP pozostanie produkcja (realizacja TV, produkcja sygnału, scenografia itp.). Telewizja zachowa także wpływy z reklam i dystrybucji biletów. Koszty partycypacji finansowej nie będą istotnie odbiegały od dotychczas przewidywanych między partnerami.

Prezydent Opola z nowym pomysłem na festiwal19 maja 2017 r.

Opole jest gotowe przejąć rolę organizatora Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - poinformował w niedzielę prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Oświadczenie ma związek z serią rezygnacji artystów z udziału w tegorocznej edycji imprezy, która ma się odbyć na początku czerwca

16 maja 2017 r.

Katy Perry

Katy Perry ogłosiła datę premiery płyty „Witness”16 maja 2017 r.

MUZYKA | Amerykańska supergwiazda pop Katy Perry ogłosiła kiedy ukaże się jej najnowszy krążek oraz gdzie będzie koncertować. Nowy album artystki pod tytułem „Witness” trafi do sprzedaży już 9 czerwca. Promująca to wydawnictwo trasa koncertowa obejmie Amerykę Północną i rozpocznie się już 9 września.

14 maja 2017 r.

Salvador Sobral, reprezentant Portugalii w konkursie Eurowizji 2017

Eurowizja 2017: Zwyciężył Portuglaczyk Salvador Sobral 14 maja 2017 r.

Zwycięzcą 62. finału konkursu Eurowizji, który zakończył się w nocy z soboty na niedzielę w Kijowie, został Portugalczyk Salvador Sobral z piosenką "Amar Pelos Dois". Reprezentantka Polski Kasia Moś, która zaśpiewała piosenkę „Flashlight”, zdobyła 64 punkty i zajęła 22 miejsce.

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama