Film

8 stycznia 2018 r.

Aktorka Reese Witherspoon wraz z zespołem tworzącym miniserial "Wielkie kłamstewka" (Nathan Ross, Laura Dern, Shailene Woodley, Jean-Marc Vallee, Zoe Kravitz, Bruna Papandrea, Per Saari, Alexander Skarsgard, David E. Kelley, Nicole Kidman i Gregg Fienberg) podczas 75. gali rozdania Złotych Globów w hoelu Beverly Hilton w Beverly Hills (California, USA)

„Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” i „Wielkie kłamstewka” zwycięzcami Złotych Globów. Produkcje zgarnęły po 4 statuetki8 stycznia 2018 r.

Za nami 75. gala rozdania Złotych Globów. Wielkimi zwycięzcami okazały się film „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” i serial „Wielkie kłamstewka”. Produkcje zdobyły po 4 statuetki. Zawiedziony musiał być Guillermo del Toro, którego „Kształt wody” mimo 7. nominacji otrzymał jedynie 2 statuetki (najlepszy reżyser i najlepsza muzyka). Wśród zdobywców nagrody znaleźli się też: Gary Oldman za „Czas mroku”, James Franco za „Disaster Artist”, Saoirse Ronan za „Lady Bird”, Ewan McGregor za „Fargo”, Elisabeth Moss za „Opowieść podręcznej”. Gwiazdy w ramach inicjatywy Time’s Up ubrały się całe na czarno, by sprzeciwić się przemocy seksualnej i nierównościom w miejscach pracy.

8 stycznia 2018 r.

Aktorka Reese Witherspoon (ze statuetką) wraz z zespołem tworzącym miniserial "Wielkie kłamstewka" (Nathan Ross, Laura Dern, Shailene Woodley, Jean-Marc Vallee, Zoe Kravitz, Bruna Papandrea, Per Saari, Alexander Skarsgard, David E. Kelley, Nicole Kidman i Gregg Fienberg) podczas 75. gali rozdania Złotych Globów w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills (California, USA)

Złote Globy rozdane. Zobacz, kto triumfował [LISTA]8 stycznia 2018 r.

Na tegorocznej gali rozdania prestiżowych Złotych Globów za najlepszą produkcję filmową uznano „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, który łącznie zwyciężył w czterech kategoriach. W kategoriach telewizyjnych najwięcej nagród zgarnął miniserial „Wielkie kłamstewka". Nagrodę za całokształt twórczości otrzymała Oprah Winfrey.

3 stycznia 2018 r.

"I tak cię kocham" (2017), reż. Michael Showalter

Komedia romantyczna w najlepszym wydaniu. „I tak cię kocham” w kinach3 stycznia 2018 r.

Zaskakująca, błyskotliwa i świeża komedia „I tak cię kocham” została doskonale przyjęta nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę. Uznana za „jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady”, była odkryciem festiwalu Sundance, zdobyła nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stała się przebojem amerykańskich kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie.

25 grudnia 2017 r.

Omar Sangare: Zostałem Kolumbem [WYWIAD]25 grudnia 2017 r.

Podbijanie amerykańskiej ziemi jest dużym ryzykiem, szczególnie w Nowym Jorku. Nie wystarczy się pojawić. Trzeba odkryć swój świat na nowo. Chciałem zostać Kolumbem, no i w pewien sposób zostałem – powiedział PAP mieszkający w USA polski aktor, reżyser i pedagog prof. Omar Sangare.

22 grudnia 2017 r.

"Pitch Perfect 3"

Czarujący tańcem girls band wraca po latach. "Pitch Perfect 3" w kinach22 grudnia 2017 r.

KINO | Lata szkolne minęły a z nimi przygoda z tanecznym zespołem. Po latach, niegdyś bardzo zgrane i brylujące na scenach dziewczyny, spotykają się i... nadal mają ochotę, żeby jeszcze raz zatańczyć dla publiczności i poczuć znowu smak sukcesu. Są dla siebie jak siostry. Ale konkurencja nie śpi i jest całkiem niezła. Czy reaktywacja czarującego przed laty zespołu się uda?

Polecane

Polecane

Reklama