Film

16 marca 2017 r.

Kino

Kinowe nowości: "Piękna i Bestia" i "Wszystko albo nic" [ZOBACZ]16 marca 2017 r.

Premierowy weekend w kinach zapowiada się bardzo interesująco. Piękna Emma Watson stanie oko w oko z Bestią w klasycznej opowieści o zamku, księżniczce i młodym księciu. W atmosferę wielkich pieniędzy, Wall Street i gorączki złota wprowadzi widzów Stephen Gaghan. Z pozoru zwyczajna paryżanka Maureen kryje w sobie mroczną historię. Jej sekret wpląta ją w bardzo niebezpieczną grę. Na duże ekrany wchodzi także "Stado" Beaty Gårdeler, gdzie nastoletnia Jennifer musi stawić czoła całej wiosce, która nie wierzy, że została zgwałcona. Z kolei w zupełnie lekkie, nieco pikantne, romantyczne klimaty damsko-męskie z dodatkiem humoru zabierze kinomanów komedia "Wszystko albo nic". Warto zobaczyć!

11 marca 2017 r.

Znasz filmowe nowości?

Kinowe nowości. Jak dobrze je znasz? [QUIZ]11 marca 2017 r.

Na ekrany polskich kin weszły właśnie długo oczekiwane tytuły: "Kong: Wyspa Czaszki" czy "Captain Fanstastic". Na tym jednak nie koniec. Najnowsze produkcje poznasz bliżej w quizowej zabawie. Sprawdź swoją wiedzę kinomana!

4 marca 2017 r.

American Honey, reż. 	Andrea Arnold
 
18-letnia Star (debiutująca na ekranie Sasha Lane) o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z małego miasteczka, gdzie mieszka z ojczymem i młodszym rodzeństwem. Po kolejnej domowej kłótni porzuca dotychczasowe życie i dołącza do przypadkowo spotkanej grupy rówieśników, którzy wspólnie krążą po Ameryce. Łączy ich poszukiwanie przygody i łatwych pieniędzy. Włóczęga jest ich codziennością, motele ich domem, a życie – niekończącą się zabawą w rytmie popularnych hitów. Przewodzi im Crystal (Riley Keough), decydująca o tym, kto zostanie przyjęty do grupy, a kto z niej wyrzucony. Jej najbliższy współpracownik – Jake (Shia LaBeouf) – bierze Star pod swoje skrzydła. Ich wspólne przygody na granicy prawa wkrótce przeradzają się w fascynację i uczucie, które zostanie wystawione na próbę.
 
[opis dystrybutora kino]
 
Data polskiej premiery: 31 marca 2017

"T2: Trainspotting", "Zwariować ze szczęścia": 10 filmów, które warto obejrzeć w marcu4 marca 2017 r.

Dobra passa w kinie nadal trwa. Od początku 2017 roku możemy podziwiać prawdziwe filmowe perełki. Marzec pod tym względem nie wypada znacznie gorzej. To właśnie teraz będziemy mogli sprawdzić, czym broni się zrealizowana po 11 latach kontynuacja kultowego już "Trainspottingu" Dany'ego Boyle'a. W tym miesiącu do kin wejdzie również nagrodzony między innymi w Cannes "American Honey", w którym zagrał Shia LaBeouf. Film wymieniany był przez branżowe media jako jeden z najlepszych obrazów 2016 roku. Zobaczcie, na co jeszcze warto wybrać się do kina!

2 marca 2017 r.

"Logan: Wolverine" to najbardziej wyczekiwana premiera nadchodzącego weekendu premier kinowych

Kinowe nowości: Oczekiwany "Logan: Wolverine" i nie tylko2 marca 2017 r.

Najbardziej wyczekiwaną premierą najbliższego weekendu jest z pewnością "Logan: Wolverine" w reżyserii Jamesa Mangolda z Hugh Jackmanem i Patrickiem Stewartem. Na tym jednak lista ciekawych produkcji się nie kończy. Do kin wchodzi bowiem także "T2: Trainspotting" Danny'ego Bolye'a. Mamy też dwa polskie akcenty, oba biograficzne. Pierwszym jest historia dwukrotnej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie, którą gra Karolina Gruszka. W zupełnie inne klimaty przenosi widza musical "Bodo" opowiadający historię wybitnego aktora. Nie brakuje także nowych propozycji dla najmłodszych kinomanów (animacje "Pim i Pom" oraz "Ozzy").

Polecane

Prawo na co dzień

Polecane

Reklama